PRŮVODCE WORKING HOLIDAY VÍZ PRO OBČANY ČR

Kompletní průvodce pro zájemce o Working Holiday víza do Kanady v programu Zažijte Kanadu. Připravili jsme pro vás návod krok za krokem. Postup, jak se na celý proces žádosti o WH víza připravit.

Program working holiday nabízí jedinečnou možnost získat pracovní víza a strávit delší časové období v zahraničí. Zájem o pobyt v Kanadě v posledních letech velmi stoupá. Na této stránce najdete to nejdůležitější, tedy jak zažádat o WH víza do Kanady, úspěšně projít procesem, zorganizovat svůj odlet a na nic nezapomenout.

Snažili jsme se sestavit přehledně celý proces žádosti o Working Holiday víza. Jedná se o poměrně komplikovanou záležitost. Upozorňujeme, že se můžeme mýlit anebo udělat nějakou chybičku, dokonce oficiální zdroje mění čas od času své podmínky či postupy. Nezastupujeme oficiální zdroj CIC ani nejsme agentura. Jsme Martin a Janča a každému doporučujeme projít si oficiální zdroje.

Aktuální změny týkající se WH z důvodu COVID-19 (aktualizováno k 17. 9. 2021):

 • Od 7. září 2021 mohou cestovatelé, kteří spadají do kategorie "plně očkovaní cestovatelé" vycestovat na území Kanady. Musí splňovat aktuální podmínky vstupu.
 • Od 13. 9. 2021 byl znovu zaveden náhodný výběr z poolu uchazečů o WH. Již tedy není povinné mít před možným výběrem z poolu platnou nabídku práce (valid Job Offer).
  • Job offer potřebují neočkovaní cestovatelé s platným POE letter of Introduction pro vstup na území Kanady.
  • Plně očkovaní cestovatelé s platným POE letter of Introduction, splňující podmínky vstupu mohou hledat práci až na místě v Kanadě. Platnou nabídku práce předem nepotřebují.
 • Uchazeči, kteří obdrželi svůj POE a končí jim platnost tohoto dokumentu mohou výjimečně požádat o prodloužení platnosti POE až o 12 měsíců, pokud nemohou do Kanady vycestovat včas v důsledku opatření proti šíření koronaviru.
  • Možnost posledního prodloužení POE letter of introduction o 12 měsíců pro držitele POE z období 1. 1. 2019 - 30. 4. 2020. Žádost o prodloužení je možné odeslat do 31. 12. 2021.
 • Od 21. listopadu 2020 je pro všechny cestovatele povinné poskytnout před cestou do Kanady kontaktní a cestovatelské údaje, údaje o karanténním plánu a dokumenty potvrzující očkování na COVID-19 prostřednictvím aplikace ArriveCAN během 72 hodin před příletem do Kanady.
 • Od 7. ledna 2021 jsou všichni cestující starší 5 let povinni před vstupem na palubu letadla prokázat negativním testem na COVID-19, který nesmí být odebrán déle než 72 hodin před odletem.
 • Popříletové testování na letišti:
  • Neočkovaní cestovatelé musí po příletu podstoupit test na COVID-19 na letišti a následně se přesunout do místa plnění povinné 14denníkarantény.
  • Plně očkovaní cestovatelé mohou po příletu na území Kanady být náhodně vyzváni k dalšímu testu na COVID-19.
 • Povinná 14denní karanténa: 
  • Všichni neočkovaní cestovatelé musí absolvovat povinnou 14denní karanténu, tak jak uvedli ve svém karanténním plánu.
  • V průběhu karantény jsou neočkovaní cestovatelé povinni poskytovat informace o svém zdravotním stavu prostřednictvím aplikace ArriveCAN.
  • Ke konci 14denní povinné karantény jsou neočkovaní cestovatelé povinni provést další test (Day-8 test) na COVID-19 v domácím (karanténním) prostředí, ke kterému dostali pokyny při příletu.
  • Plně očkovaní cestovatelé musí mít připraven karanténní plán, pro případ, že by nebyly uznáni mezi výjimky.
 • Od 5. července 2021 jsou pozměněny podmínky pro vstup do Kanady pro plně očkované cestovatele. Více informací, zda do této výjimky spadáte naleznete v článku Vliv očkování na COVID-19 na cestu do kanady.

CIC - covid podmínky pro IEC

Více o omezení cestování občanů ČR do Kanady z důvodu koronaviru:

Working holiday do Kanady v roce 2021

Pool pro Working holiday víza pro rok 2021 se otevřel 1. března 2021. Termín pro rozeslání prvního kola pozvánek Invitation to Apply, tedy otevření kvóty, byl stanoven na 8. března 2021.

Jednou ze změn spojených s opatřeními proti šíření koronaviru je u neočkovaných uchazečů potřeba mít platnou nabídku práce (valid Job Offer) před vstupem do Kanady. 

Po otevření poolu mohou žadatelé odesílat první část své přihlášky do poolu, odkud jsou následně náhodně vybíráni uchazeči po otevření kvóty - jsou jim rozesílány pozvánky k další části procesu. Mezi otevřením poolu a otevřením kvóty bývá vždy časová prodleva a oba termíny jsou kanadskou vládou zveřejněny s časovým předstihem na oficiálních stránkách kanadské vlády.

Uchazeči, kteří žádali již v předchozí sezoně, budou před otevřením nového ročníku odstraněni z poolu, který se bude uzavírat. Po otevření poolu pro rok 2021 budou moci vytvořit nový profil skrze stejné přihlašovací údaje. Není tedy třeba vytvářet si nový účet a GC key.


Podívejte se na záznam živého vysílání, kde jsme probrali Working Holiday do Kanady v roce 2021 a všechny změny, které byly způsobeny koronavirovými opatřeními proti zabránění šíření onemocnění Covid-19.

Video můžete přehrát také přímo na YouTube.

Working Holiday 2021

Pool pro rok 2021 byl otevřen 1. března 2021 v 15 hodin českého času a do programu Working holiday Kanada je možné již odeslat svou přihlášku. Uchazeči jsou vybíráni z poolu od 8. března 2021. 

 • Registrace do Poolu: otevřena od 1. března 2021
 • První kolo pozvánek: 8. března 2021
 • Poslední kolo pozvánek: není oznámeno
 • Kvóta: 800
 • Počet přihlášených v poolu: 381
 • Počet volných míst: 509
 • Počet rozeslaných pozvánek: 321

Aktualizováno 17. září 2021. Postup rozesílání pozvánek můžete sledovat zde.

 

Jak vypadala WH víza v minulém roce 2020

 • Registrace do Poolu: otevřena od 9. prosince 2019
 • První kolo pozvánek: 6. ledna 2020
 • Poslední kolo pozvánek: nebylo rozesláno a pool byl uzavřen 12. listopadu 2020
 • Kvóta: 1000
 • Počet přihlášených v poolu: 1171
 • Počet volných míst: 241
 • Počet rozeslaných pozvánek: 1125

Průvodce Working holiday víz

Vzhledem k velkému rozsahu průvodce working holiday víz do Kanady, jsme vytvořili rychlé záložky :-) Neváhejte proto kliknout na jakoukoli kategorii, o které se chcete dozvědět více.

Working holiday víza do Kanady

První dobrá zpráva je, že občané České republiky mají stále možnost vycestovat do Kanady a získat pracovní povolení Working Holiday v rámci programu Zažijte Kanadu na 1 rok také v roce 2021.

Stále nám však zůstává přidělena kvóta pro zájemce, kterým budou pracovní povolení v rámci working holiday kategorie udělena. Tedy je omezen počet lidí, kterým bude uděleno vízum.

Program Zažijte Kanadu (IEC)

Program Zažijte Kanadu je odvozen od anglického oficiálního názvu International Experience Canada (zkratka IEC). Umožňuje vycestování do Kanady za prací a je rozdělen do 3 kategorií:

Tyto kategorie mohou mít rozdílné podmínky pro udělení pracovního povolení. Na této stránce se zaměřujeme na Working Holiday víza. S těmi máme také největší osobní zkušenosti.

Pro více informací o jednotlivých programech se prosím podívejte na oficiální stránky IEC.

IEC Canada

Working holiday je pouze jednou z kategorií, spadajících do programu Zažijte Kanadu (IEC).

Program Zažijte Kanadu (IEC) je nadřazený Working Holiday kategorii

Budete tedy žádat o Working holiday do Kanady v programu International Experience Canada (Zažijte Kanadu). Pokud budete schváleni do tohoto programu, získáte pracovní povolení.

Working holiday pracovní povolení (označovaná také jako WH víza) jsou nejčastěji překládána jako víza na pracovní prázdniny (work - práce, holiday - prázdniny). V pravém slova smyslu se však nejedná o víza, protože mezi ČR a Kanadou je bezvízový styk, ale samozřejmě je potřeba platné oprávnění k pobytu v Kanadě a případně také pracovní povolení (v tomto případě se jedná o Open work permit).

Working holiday obsahuje pracovní povolení

Abychom to uvedli co nejjednodušeji, prostě stačí, když budete vědět, že jakmile projdete celým procesem pro získání working holiday do Kanady, můžete v Kanadě legálně pracovat. Znamená to tedy, že projdete celým legislativním procesem od vyplňování formulářů online až po udělení razítka na imigračním oddělení při vstupu do Kanady, kde dostanete do svého pasu také pracovní povolení.

Ve skutečnosti pracovní povolení dostáváte až od imigračního úředníka při kontrole na letišti. Fakt, že jste se dostali do kvóty a získali zvací dopis ještě neznamená, že můžete legálně pracovat v Kanadě. Pro to potřebujete pracovní povolení, které získáte do svého pasu na imigračním.

Seznámení s procesem žádosti o WH 2021

V procesu žádosti o Working holiday do Kanady došlo během posledních pár let hned k několika změnám a ty zůstávají i pro další ročníky. V roce 2021 je třeba navíc sledovat situaci a možné změny podmínek pro vstup na území Kanady v souvislosti s opatřeními proti šíření nákazy COVID-19.

Ke všem informacím zde poskytujeme odkazy a tak si vše můžete sami ověřit a pečlivě nastudovat. My se vám to snažíme pouze usnadnit.

V rámci procesu žádosti o vízum Working holiday 2020 jsou pojmy, které je dobré si vysvětlit ještě předtím než se pustíme do procesu:

 • Pools = Žadatelé odesílají první část své přihlášky IEC do tzv. "poolu" - místa, kde se sdružují přihlášky žadatelů.
 • Invitation to Apply = Z poolu budou po otevření kvóty během roku náhodně vybíráni žadatelé, kterým bude odeslána pozvánka k žádosti o pracovní povolení.
 • Rounds of Invitation = Výběr žadatelů, kteří jsou vyzváni k podání žádosti o pracovní povolení, by měl probíhat náhodně a v různých intervalech během roku, dokud nebude kvóta vyčerpána.

Pool pro rok 2021 je otevřen od 1. března 2021

Proces žádosti o Working holiday do Kanady pro rok 2021, tedy vložení vaší žádosti do Poolu, můžete začít od 1. března 2021, od 15 hodin. To, že jste v poolu, poznáte díky potvrzovací zprávě ve vašem IEC účtu a také statusu, kdy se vám po rozkliknutí zobrazí, že jste kandidát.

Otevření kvóty Working Holiday 2021

Kdy dojde k otevření kvóty pro Working Holiday víza v programu Zažijte Kanadu 2021?

Otevření kvóty a první kolo náhodného výběru uchazečů z Poolu probíhá vždy v termínu, který předem ohlásí kanadská vláda na svých oficiálních stránkách. 

Pro nastávající sezonu WH 2021 je termín otevření kvóty 8. března.

Po otevření poolu je možné vyplňovat první část přihlášek a odeslat ji do poolu. Následně pak je oznámen termín otevření kvóty. V tento den bývá rozesláno první kolo pozvánek Invitation to Apply (pozvánek k žádosti o pracovní povolení). Další kola výběru z poolu pak probíhají během celého roku, dokud nebude naplněna kvóta pro Českou republiku 800 účastníků. 

Průběh žádostí o Working holiday 2021 - září

Další postup rozesílání pozvánek můžete sledovat zde.

Proces získání WH v programu Zažijte Kanadu 2021

Stejně jako v předchozích ročnících musíte splňovat pro získání víz Working holiday do Kanady určité podmínky.

Podmínky pro získání pracovního povolení v rámci working holiday

 • Být občanem ČR
 • Věk mezi 18 - 35 let (včetně - v okamžiku výběru z poolu).
 • Musíte poskytnout adresu trvalého bydliště v ČR.
 • Musíte disponovat ekvivalentem 2500 CAD.
 • Musíte mít platný pas po celou dobu vašeho plánovaného pobytu v Kanadě (pokud tak nebude, vízum vám bude uděleno maximálně na dobu platnosti vašeho pasu).
 • Musíte být schopni zřídit si cestovní pojištění na celou dobu vašeho plánovaného pobytu v Kanadě.
 • Musíte mít zpáteční letenku, nebo prokázat, že máte dostatek finančních prostředků na její uhrazení.
 • Musíte uhradit poplatky ve výši 341 CAD.
 • Programu Working holiday v Kanadě jste se nikdy neúčastnili.

Oficiální zdroj IEC -

Další podmínky vycházející z opatření vlády proti šíření nákazy COVID-19

Jaké podmínky se vás mohou týkat se můžete dozvědět také vyplněním dotazníku na stránkách kanadské vlády.

Podmínky pro neočkované cestovatele: 

 • Mít v době příletu platnou nabídku práce Job offer a potvrzení od zaměstnavatele, že stále provozuje svou činnost a po povinné popříletové 14denní karanténě vás zaměstná. (Platnost k 7. 9. 2021 z důvodu koronavirové pandemie.)
 • Mít připraven plán pro povinnou 14denní karanténu po vstupu na území Kanady.
 • Mít před odletem vyplněné osobní, cestovatelské a karanténní údaje v aplikaci ArriveCAN a vytisknuté její potvrzení.
 • Splnit povinné požadavky testování na COVID-19 (před odletem i po příletu do Kanady).
 • Po popříletovém testování se odebrat do místa povinné 14denní karantény a vyplňovat aktuální údaje o svém zdravotním stavu v aplikaci ArriveCAN.
 • Být schopen splnit veškeré další požadavky a opatření pro cestovatele do Kanady z důvodu zamezení nákazy COVID-19.

Podmínky pro plně očkované cestovatele:

Proces žádosti o Working Holiday

Celým procesem byste měli být systémově vyzýváni a informováni o dalších krocích, takže se nebojte, že byste nevěděli, co dál dělat.

Postup žádosti working holiday víz do Kanady 2021

Krok 1: Staň se kandidátem v POOLU

1. Vyplň svůj IEC dotazník- dotazník, který ti zabere asi 10 minut a určí, do jaké kategorie programu Zažijte Kanadu se můžeš hlásit.

Dotazník WH Kanada část 1

Dotazník Working holiday Kanada část 2

Zažijte Kanadu WH 2016

Working holiday víza Kanada 2016

Working holiday kanada 2016

Ve výsledku dotazníku vám může vyjít více kategorií, nejen Working Holiday. Vysledné kategorie jsou určovány z vašich odpovědí.

2. Pokud teď stiskneš "Pokračovat", získáš unikátní kód (Personal reference code), který budeš potřebovat pro přihlášení do další části svého profilu. Uvidíš také další instrukce a do kdy je kód platný (cca 2 měsíce). Kód si určitě nezapomeň poznamenat či uložit, budeš ho potřebovat později!

Krok 2: Vytvořte se profil IEC

1. Vytvoř si v rámci systému IEC profil pomocí klíče GC Key

Je na čase si všechno psát! Bude se Ti to hodit.

 • Klikni na možnosti "Sign in with GC Key", poté v pravé části na "Sign Up" (pokud žádáš poprvé)
 • Urči si přihlašovací údaje.
 • Urči si odpovědi na 3 určené kontrolní otázky
 • Akceptuj pravidla a podmínky používání

2. Vytváříte si IEC profil

 • Vyplň své osobní údaje
 • Vymysli si 4 kontrolní otázky a odpovědi (bez diakritiky)

3. Po přihlášení si můžeš vybrat, co chceš dělat dál...

4. Po výběru možnosti IEC budete vyzváni k vložení kódu z kroku 1 = Personal Reference Code.

Alternativní možností může být také varianta "I do not have Personal Reference Code", kdy po zvolení kategorie International Experience Canada budeš napřímo přesměrován na dotazník a údaje se propíší rovnou do tvého profilu. Personal Reference Code v této variantě tedy již nebudeš potřebovat.

4. Po zadání kódu do systému budeš moct vyplňovat jednotlivé části profilu IEC.

Vyplnění přihlášky do Poolu

5. Po zadání všech potřebných údajů, odešli svou přihlášku do Poolu. Od založení svého IEC profilu musíš přihlášku odeslat do poolu do 60 dní, jinak budeš muset začít od začátku.

Odeslání přihlášky do Poolu

Krok 3: Po odeslání přihlášky do POOLU

1. Do IEC profilu dostaneš zprávu, že je tvá přihláška v Poolu.

2. Hlídej si MyCIC, protože můžeš dostat Pozvánku k žádosti o pracovní povolení (Invitation to Apply). Většinou přijde upozornění také na email. Proces pozvánek pro Working Holiday můžeš sledovat zde.

3. Pokud dostaneš pozvánku, musíš ji do 10 dní přijmout nebo odmítnout. Po přijetí budeš nasměrován/aná k dalšímu kroku.

 • Přijmutí pozvánky: profil IEC-> Continute my profile/application-> Work permit -> Start Application
 • Pokud tak neuděláš, tvá pozvánka propadá a ty musíš celý proces začít znovu.
 • Pokud pozvánku odmítneš (Decline invitation), tvá přihláška zůstává v poolu.
 • V poolu budet uchazeč registrován nejdéle po dobu 1 roku ode dne kdy byl do poolu přijat.

Krok 4: Vyplň žádost o pracovní povolení

1. Vyplň online formulář.

 • Po přijetí pozvánky (Invitation to Apply) máš 20 dní na schválení tvé přihlášky, poskytnutí všech potřebných dokumentů a zaplacení poplatků.
 • Do IEC profilu ti přijde zpráva s přesným termínem, do kterého musíš svou žádost odeslat.

2. Po vyplnění a schválení všech potřebných polí ti systém vygeneruje Checklist potřebných dokumentů, které musíš nahrát. Může se jednat o:

 • Výpis z rejstříku trestů a jeho úředně ověřený překlad
 • Sken pasu, který musí být platný před plánovaným příjezdem i po plánovaném odjezdu z Kanady.
 • Sken občanského průkazu.
 • Životopis v anglickém nebo francouzském jazyce - obsahující vzdělání, kvalifikace, pracovní zkušenosti...
 • Výpis z rejstříku trestů z jiné země, kde jsi žil/a po dobu 6 a více měsíců.
 • Zdravotní výpis (Medical exam) - v závislosti na tom, jaké povolání chceš vykonávat v Kanadě.
 • Pasová fotografie v digitální podobě v rozměrech 35 x 45 mm.
 • Vyplněný formulář Family information 5707 nebo 5645.
 • Potvrzení od agentury, pokud využíváš její služby k výjezdu do Kanady.

3. Zaplať poplatky ve výši 341 CAD pro working holiday.

 • Účastnický poplatek programu IEC 156 CAD - platí všichni účastníci programu Zažijte Kanadu.
 • Poplatek pro Working holiday pracovní povolení 100 CAD.
 • Poplatek za vyřízení biometrických údajů 85 CAD.
 • Poplatky musí být hrazeny online skrz účet IEC kartou VISA, MasterCard, AmericanExpress nebo CanadaAMEX.

4. Zkontroluj si, že máš vyplněna všechna pole v přihlášce a přiloženy čitelné a barevné skeny veškerých potřebných dokumentů.

5. Svou přihlášku elektronicky podepiš a odešli. Elektronický podpis probíhá pomocí vyplnění osobních údajů a některé z kontrolních otázek.

6. Kontroluj svůj účet a schránku ve svém profilu, pokud budeš vybrán/a,  popř. imigrační oddělení bude potřebovat nějaké další dokumenty, budou tě kontaktovat skrz tvůj účet a dozvíš se další kroky.

7. Následně budeš vyzván k poskytnutí biometrických údajů - tj. otisků prstů a fotografie. Biometrické údaje lze poskytnout pouze osobně ve vybraných kancelářích v Evropě i po světě a je třeba to stihnout do 30 dní. Podrobné informace a instrukce se dozvíš ve zprávě Biometric Instruction Letter od CIC, která by ti měla přijít do schránky ve tvém IEC účtu do 24 hodin od schválení své žádosti.

8. Do 6 týdnů od poskytnutí biometrických údajů by ti mělo být sděleno rozhodnutí o tvém přijetí/zamítnutí do programu.

9. Pokud bude tvá přihláška přijata, obdržíš dopis Letter of Introduction (LOI) = oficiální název Port of Entry (POE). Dopis může být v profilu nazván také jako Correspondence Letter.

 • Tento dopis budeš potřebovat při vstupu do Kanady na imigračním oddělení k tomu, aby ti bylo uděleno pracovní povolení. LOI není pracovní povolení! Po udělení POE Letter of Introduction máte 1 rok na to do Kanady vstoupit. Datum platnosti budeš mít jasně uvedený v textu. Může být matoucí, že se dopis bude jmenovat jinak, věnuj proto pozornost především informacím, které jsou v tomto dokumentu uvedené. U některých uchazečů byl nazýván jako Correspondence letter.
 • Součástí tohoto dopisu by měla být také informace o povolení eTA, které by mělo být součástí.

Krok 5: Vydej se do Kanady!

1. Nezapomeň si vzít s sebou:

 • Letter of Introduction (LOI). Na základě tohoto dopisu jsi oprávněný/á dostat při tvém příjezdu do Kanady pracovní povolení.
 • Platný cestovní pas.
 • Potvrzení o pojištění po celou dobu plánovaného pobytu v Kanadě. Pokud bude vaše cestovní pojištění sjednáno na kratší dobu, může vám být uděleno pracovní povolení pouze do konce trvání vašeho pojištění.
 • Potvrzení o dostatku finančních prostředků na bankovním účtu, které by nemělo být starší než týden před odletem do Kanady.
 • Zpáteční letenku, nebo navýšené finanční prostředky o tuto částku.
 • Kopie dokumentů, které jsi dokládal v průběhu žádosti o WH víza.
 • Nabídku práce (Job offer) a potvrzení od zaměstnavatele o tom, že stále provozuje svou činnost a po absolvování 14denní karantény vás zaměstná. (Nepotřebují plně očkovaní cestovatelé.)
 • Mít připraven plán pro povinnou 14denní karanténu po vstupu na území Kanady.
 • Potvrzení o vyplnění osobních, cestovatelských a karanténních údajů v aplikaci ArriveCAN.
 • Podstoupit povinné testování na COVID-19 (Negativní molekulární test před odletem od všech cestovatelů. A následně 2 testování po příletu do Kanady od neočkovaných cestovatelů.).
 • Být schopen splnit veškeré další požadavky a opatření pro cestovatele do Kanady z důvodu zamezení šíření nákazy COVID-19.

Nenechte si ujít aktuality:

 

Kompletní průvodce: E-book Jak do Kanady

Sepsali jsme kompletního průvodce zaměřeného na Pracovní prázdniny Working holiday do Kanady. Jedná se o více jak 140 stránkovou elektronickou knihu v PDF, která nabízí ucelený návod, jak získat WH víza, jak najít nejlevnější letenky, jak si najít bydlení, píšeme o práci, jak sestavit životopis a samozřejmě porovnáváme jednotlivé destinace v Kanadě.

Členská sekce pro uchazače o WH

Pro všechny cestovatele, kteří chtějí získat informační náskok a příležitosti k získání práce v Kanadě. Vytvořili jsme katalog zaměstnavatelů pro sezónní práce, horské resorty a farmy. Získáte také přístup k unikátní odkazové ploše užitečných stránek, kalendářI sklizní, checklistům pro odletovou přípravu, PDF ebook i video a audio záznam z festivalu.

Kdo jsme a proč píšeme?

Jsme Martin a Janča - strávili jsme v Kanadě rok 2014/2015 právě na Working holiday víza Zažijte kanadu. Proces žádosti byl pro nás šílený, a proto jsme se rozhodli, že dáme naše zkušenosti na web k přečtení dalším zájemcům o Kanadu. My bychom je tenkrát totiž skutečně ocenili. Bohužel jsme byli prvním ročníkem, který prošel online procesem v ČR.

Postupně jsme postavili celý web JakDoKanady.cz, kde najdete celou řadu informací o tom, jak vycestovat do Kanady, získat víza i práci. Pokud jste na webu v jednotlivých podstránkách nenašli odpověď na svoji otázku, můžete nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

Dříve než nám napíšete, prosím přečtěte si stránky uvedené níže.

TOP
Sdílejte tento zajímavý obsah