První praktická příručka o tom, jak se získat working holiday víza do Kanady, najít si práci a chytře cestovat.

Průvodce krok za krokem obsahuje naše zkušenosti i zkušenosti dalších Čechů s dlouhodobým pobytem v Kanadě. 

Jak do Kanady na Working Holiday víza

Praktický průvodce vznikl přímo v Kanadě, kde jsme pracovali díky working holiday programu. Rozhodli jsme se odjet do Kanady na vlastní pěst. Dohledávání informací nebylo vůbec snadné, protože i oficiální zdroje často neuváděly informace správně a srozumitelně.

Dnes sdílíme své zkušenosti z Kanady. Od samého začátku, jak probíhá celý proces žádosti o víza WH, co vše je nutné zařídit a zorganizovat předem. Jak si sehnat práci v Kanadě, bydlení a jaký je vůbec život v Kanadě.

Můžete se spolehnout na ucelené informace, přehledné tabulky i srovnání jednotlivých variant. Jsme cestovatelé a rádi vám pomůžeme na vaší cestě do Kanady.

 

PRO KOHO JE E-BOOK VHODNÝ

Pro ty, kteří chtějí získat ucelené a přehledné informace o procesu žádosti o Working Holiday víza do Kanady.

Pro ty, kteří nejsou rozhodnutí, zda vyjet do Kanady na vlastní pěst nebo s asistencí agentury. Dáváme srovnání a uvidíte, co vše vás čeká.

Pro ty, kteří plánují cestu do Kanady.

V čem je e-book jiný než oficiální informace a tento blog?

E-book je maximálně přehledný a ucelený zdroj informací o cestě do Kanady a životě v Kanadě. Snažili jsme se informace poskládat jako puzzlík po puzzlíku, aby bylo co nejsnadnější se v nich orientovat.

Oficiální informace (dokonce i CIC) mohou působit zmateně, nepřehledně a nekomplexně. Přestože je tam všechno oficiální, masa informací a neustálé překliky způsobují chaos a horší orientaci.

Naše příručka je určena především pro zájemce a uchazeče o Working Holiday víza v programu Zažijte Kanadu.

Informace nepřepisujeme. Mluvíme o tom, čím jsme si sami prošli. Dobře víme, co celý proces obnáší a předáváme naše zkušenosti, doporučení a rady.

Blogy, facebookové stránky jsou moc fajn a určitě doporučujeme sledovat vlákna a hodně se ptát.

Na našem webu se snažíme nabídnout komplexní informace o Kanadě. Přiznáváme se, že řadu tipů máme ale schovaných pouze v e-booku. Největším zájemcům prostě chceme předat úplně všechno :-)

V E-BOOKU NAJDETE

E-book Jak do Kanady Vám pomůže rozhodnout se, zda je cesta do Kanady na vlastní pěst pro Vás to pravé či zda je lepší spíše využít služeb agentury. Zjistíte, kolik taková cesta se všemi náležitostmi skutečně stojí. Získáte také finanční tabulku propočtů. Dozvíte se, jak podat žádost o víza v nejoblíbenějším programu Zažijte Kanadu.

Přečtete si tipy, jak výhodně nakoupit letenku, pojištění a co vše byste si měli zajistit před samotným odletem. Dozvíte se naše vlastní chyby, když jsme my odlétali do Kanady a máte možnost se těchto kiksů vyvarovat. Zároveň nabízíme rychlou orientaci po příletu do Kanady.

Dáváme tipy, jak a kde si rychle najít bydlení, jak si zařídit potřebné dokumenty pro legální práci v Kanadě a kde hledat volná pracovní místa. Na závěr připojujeme desítky užitečných odkazů, které Vám pomohou při hlubším zkoumání jednotlivých témat.

Kapitoly, které vám nejvíce pomohou

Proč do Kanady

Program Zažijte Kanadu - Pracovní prázdniny

Finanční přepoklady

Náklady, o kterých nikdo nemluví

Přes agenturu anebo na vlastní pěst

Podmínky pro žadatele v kategorii Pracovní prázdniny

Proces žádost Working Holiday 2017

Dokumenty potřebné pro žádost o WH víza

Nejčastější otázky a odpovědi

Kam do Kanady, kam nejčastěji jezdí Češi

Letenka do Kanady

Kde hledat nejlevnější letenky

Do Kanady přes Londýn

Pojištění do Kanady

Dlouhodobý pobyt v zahraničí

Jaké pojištění si vybrat

Sociální pojištění

Mezinárodní řidičský průkaz

Očkování a mezinárodní očkovací průkaz

Hotovost na prvních pár dní

Před odjezdem z ČR, Finální Checklist

Jsme v Kanadě a co teď

Ubytování v Kanadě

Couchsurfing, hostely, Booking, AirBnB, Pronájem

Práce v Kanadě

Jak si najít práci

Jak sestavit životopis

Pracovní tipy

SIN Number a další nutnosti

Životní náklady v Kanadě

Praktické tipy a doporučení

Zakládáme bankovní účet v Kanadě

Řízení v Kanadě

Časový posun

Elektrika a elektronika

Kde cestovat v Kanadě

Užitečné odkazy

Ukázka vybraných stránek z e-booku

BONUSY, KTERÉ ZÍSKÁTE

Garance vrácení peněz

Pokud se Ti brožura nebude líbit, do 30 dnů můžeš požádat o vrácení peněz, vrátíme Ti je v plné výši.

REFERENCE

Potom, co jsem se rozhodl, že odjedu Kanady, jsem vlastně vůbec nevěděl, kde začít. Jasně, na internetu nějaké informace jsou, ale... Naštěstí jsem dostal rychle doporučení na Janu a Martina. S jejich e-bookem jsem ušetřil obrovské množství hodin, které bych jinak strávil hledáním a sumarizováním informací. Takhle jsem měl všechno hned, přehledně a na jednom místě! Navíc některé informace a poznatky, co v něm jsou, si prostě musíte zažít, ty nevyčtete a přesně tyhle jejich zkušenosti v e-booku najdete! Doporučuju!

Jindřich Keka, Praha

Váš e-book je úžasný, myslím, že k němu nemám ani žádné výhrady. To stejné platí i pro Vaše webové stránky a celkově pro Váš přístup. Snažíte se informovat lidi o všem a v co nejkratším intervalu (viz otevření poolu). Veškeré informace jsem našla ve Vašem e-booku a pokud jsem si jednou nebyla úplně jistá, tak jsme Vám napsala e-mail s dotazem, na který jste odpověděli opravdu rychle.
Takže ještě jednou velké díky za Vaši práci!

Klára Messerschmidtová, Brno

O AUTORECH

Do Kanady jsme se vydali v roce 2014 v rámci programu Zažijte Kanadu s Working Holiday vízy. Byl to první ročník online žádostí a nikde pořádně informace. Tak jsme se rozhodli začít o naší cestě psát a založili jsme portál JakDoKanady.cz. Sdílíme své zkušenosti a předáváme praktické tipy a doporučení od dalších Čechů, kteří vyrazili do Kanady.

martin_web2

Martin Rosulek

Cestovatel a milovník dobrodružství. Martin dokázal spojit svoji cestovatelskou vášeň s prací online v životní styl digitálního nomádství. Dnes se věnuje naplno online marketingu. Jeho cestu můžete sledovat na blogu DigitalniNomadstvi.cz.

janina_web2

Jana Dyškantová

Pozitivní cestovatelka, která našla svoji vášeň v kreativním umění a fotografování. Nepřestává hledat své vnitřní štěstí, objevovat nové a radovat se z maličkostí. Její myšlenky a pohled na svět můžete sledovat na blogu JanaDyskantova.cz

OBJEDNÁVKA

E-book Jak do Kanady

Cena: 299 Kč

platby-gopay

TOP

SLEVOVÝ KÓD na pojištění do Kanady. Až 50% ceny dolů!

Získejte slevu na cestovní nebo pracovní pojištění do Kanady. Zájemcům zasíláme slevové kódy se slevou 50%.

Váš e-mail je v bezpečí. Nemáme rádi spam.

Do Kanady s jistotou

Praktická brožura pro všechny,

kteří míří do Kanady a chtějí na WH víza.