Nejvýhodnější slevové odkazy

S námi je Kanada levnější

50% sleva na pojištění

Využijte slevového odkazu na cestovní nebo pracovní pojištění do zahraničí. Sjednejte si pojištění online a ještě k tomu o 50% levněji. AXA pojištění je oblíbené zejéma pro turistické cesty.

 

Slevový kód na 40 - 60 %

U Generali České pojišťovny se dostanete na jednu z nejvýhodnějších nabídek pojištění díky slevovému kódu "kanada" a "kanadak". Pojištění sjednáte snadno online se slevou 40 % až 60 %.

eSIM karta do Kanady

Získejte eSIM kartu s plánem předplatného 35 CAD/měsíčně (neomezené volání a SMS v Kanadě, 7 GB dat). Přes náš odkaz získáte SIM kartu zdarma (jinak za cenu 10 CAD).

Porovnejte ceny online a získejte nejvýhodnější nabídku

Vyhledávač letenek

Kiwi je nejchytřejší vyhledávač letenek. Dokáže dohledat spoje, které ostatní vyhledávače letenek často ignorují. A vy tak získáte to nejlepší provonání cen aktuálně dostupných letenek na zvolené období.

Pronájem auta

Porovnejte ceny za pronájem ata z více než 800 společností. Zahrnuje půjčovny jako Budget, Hertz, Thriffy, Avis a další. Obrovský výběr a srovnání cen online včetně možnosti okamžité rezervace.

Vybavení do Kanady

Připravili jsme pro cestovatele speciální rozcestník, kde najdete užitečné vybavení do Kanady. V přehledu najdete termoregulační oblečení, softshellové bundy, vhodné spacáky, ale i vychytávky jako je skládací misky na kempování, gel na praní prádla, rychleschnoucí ručníky či filtr na vodu.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ NABÍDKY

 

True Traveller

Pojištění True Traveller je oblíbené mezi Čechy zejména kvůli vysokému pojistnému krytí a profesionálním službám. Má velmi dobré hodnocení od cestovatelů z celého světa. Doporučujeme se podívat na jeho jedinečnou nabídku pojištění.

Kooperativa

Kooperativa nabízí jedno z nejlevnějších pojištění do Kanady s dostatečnými pojistnými limity. Oblíbená varianta pro nenáročné cestovatele, kteří hledají garantované služby. Sjednáte jednoduše online.

Ubytování v Kanadě

Ubytování přes Booking

Nejrozšířenější vyhledávač ubytování na světě. Výborný pro rezervaci hotelů i hostelů v Kanadě. Seřazení od nejlevnějšího a podrobné filtrování např. pro dvojlůžkové pokoje, atp.

Couchsurfing, bydlení na gauči

Couchsurfing je oblíbený způsob přenocování pro backpackery a dobrodruhy. Připojíte na na sociální síť a domluvíte si nocleh. Vše zcela zdarma.

Ostatní vychytávky

Angličtina online

Online jazykové kurzy angličtiny pro začátečníky i pokročilé. Několik lekcí zcela zdarma.

trasferwise_logo_dark

Převod peněz do/ze zahraničí

 

Bankovní poplatky při převodu peněž ze zahraničí či naopak do zahraničí jsou zbytečné. Platforma Transferwise nabízí revoluční řešení.

Průvodci do Kanady

 

Průvodce Jak do Kanady

Sepsali jsme naše zkušenosti a doplnili o tipy a doporučení pro cestu do Kanady. Co vše zajistit před odjezdem, co musíte vědět o vízové povinnost, jak vybrat letenky, pojištění, kam do Kanady letět, jak si najít bydlení, kde cestovat, jak si najít práci a jaké jsou životní náklady při dlouhodobém pobytu v Kanadě. Ideální pro ty, kteří chtějí poznat kanadská dobrodružství.

 

Lonely-Planet-Kanada

Lonely Planet Canada

Průvodce Lonely Planet Canada obsahuje velmi užitečné informace pro cestovatele. Doslova nabušená knížka, která vám usnadní výběr top destinací a ušetří čas při plánování a organizování výletů.

Jsme upřímní

Některé z níže uvedených odkazů jsou tzv. affiliate linky. Tedy domluvili jsme se s "dodavateli" a získáváme určitou provizi z případného prodeje. Vás to nic nestojí a nám to pomáhá financovat náš čas a díky tomu můžeme číst tyto informace zdarma.

Máme osobní zkušenost s doporučenými produkty nebo službami a můžeme je upřímně doporučit.

TOP