S námi je Kanada levnější

Využijte slev a cestujte chytře

Vítejte v sekci Užitečných nástrojů a vybavení. Sepsali jsme zdroje, které nám osobně a ostatním cestovatelům a dobrodruhům pomáhají na cestách, ať už se rozhodnou pro Kanadu či jinou zemi.

AKTUÁLNĚ: Sepsali jsme ultimátní návod, které oblečení a vybavení doporučujeme do Kanady.

Nejvýhodnější slevové odkazy

50% sleva na pojištění

Využijte slevového odkazu na cestovní nebo pracovní pojištění do zahraničí. Sjednejte si pojištění online a ještě k tomu o 50% levnější.

Bonus 470 Kč na ubytování

Ještě jste nezkusili ubytování přes AirBnB? Pak využijte slevového odkazu a získejte slevu 470 Kč pro vaše prvního ubytování.

Porovnejte ceny online a získejte nejvýhodnější nabídku

Vyhledávač letenek

Kiwi je nejchytřejší vyhledávač letenek. Dokáže dohledat spoje, které ostatní vyhledávače letenek často ignorují. A vy tak získáte to nejlepší provonání cen aktuálně dostupných letenek na zvolené období.

Pronájem auta

Porovnejte ceny za pronájem ata z více než 800 společností. Zahrnuje půjčovny jako Budget, Hertz, Thriffy, Avis a další. Obrovský výběr a srovnání cen online včetně možnosti okamžité rezervace.

Vybavení do Kanady

Připravili jsme pro cestovatele speciální rozcestník, kde najdete užitečné vybavení do Kanady. V přehledu najdete termoregulační oblečení, softshellové bundy, vhodné spacáky, ale i vychytávky jako je skládací misky na kempování, gel na praní prádla, rychleschnoucí ručníky či filtr na vodu.

Cestovní pojištění a pracovní pojištění

axa-logo

AXA pojišťovna

Společnost AXA nabízí spolehlivý komfort při řešení pojistných událostí. Navíc můžete zde využít slevu 50% při sjednání pojištění online. AXA pojištění osobně využíváme pro své zahraniční cesty.

 

ceska_pojistovna_logo

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna nabízí jedno z nejlevnějších pojištění do Kanady s dobrými pojistnými limity. Využijte 10% slevu za online sjednání a další 10% slevový kód kanadakr pro krátkodobé pojištění anebo kanadadl pro dlouhodobé pojištění.

Ubytování v Kanadě

booking_com_logo

#1 Vyhledávač ubytování

Nejrozšířenější vyhledávač ubytování na světě, výborný pro kanadské hotely a hostely.

airbnb_logo_red

Alternativa ubytování

AirBnB představuje bydlení v domě u lokálních obyvatel. Zajímavá alternativa, která je obvykle levnější než hotel, ale dražší než hostel.

couchsurfing_logo_large

Bydlení na gauči

Couchsurfing je oblíbený způsob přenocování pro backpackery a dobrodruhy. Připojíte na na sociální síť a domluvíte si nocleh. Vše zcela zdarma.

Ostatní vychytávky

online_anglictina

Angličtina online

Online jazykové kurzy angličtiny pro začátečníky i pokročilé. Několik lekcí zcela zdarma.

trasferwise_logo_dark

Převod peněz do/ze zahraničí

 

Bankovní poplatky při převodu peněž ze zahraničí či naopak do zahraničí jsou zbytečné. Platforma Transferwise nabízí revoluční řešení.

Knižní a digitální průvodce

 

Průvodce Jak do Kanady

Sepsali jsme naše zkušenosti a doplnili o tipy a doporučení pro cestu do Kanady. Co vše zajistit před odjezdem, co musíte vědět o vízové povinnost, jak vybrat letenky, pojištění, kam do Kanady letět, jak si najít bydlení, kde cestovat, jak si najít práci a jaké jsou životní náklady při dlouhodobém pobytu v Kanadě. Ideální pro ty, kteří chtějí poznat kanadská dobrodružství.

 

Lonely-Planet-Kanada

Lonely Planet Canada

Průvodce Lonely Planet Canada obsahuje velmi užitečné informace pro cestovatele. Doslova nabušená knížka, která vám usnadní výběr top destinací a ušetří čas při plánování a organizování výletů.

Jsme upřímní

Některé z níže uvedených odkazů jsou tzv. affiliate linky. Tedy domluvili jsme se s "dodavateli" a získáváme určitou provizi z případného prodeje. Vás to nic nestojí a nám to pomáhá financovat náš čas a díky tomu můžeme číst tyto informace zdarma.

Máme osobní zkušenost s doporučenými produkty nebo službami a můžeme je upřímně doporučit.

TOP

SLEVOVÝ KÓD na pojištění do Kanady. Až 50% ceny dolů!

Získejte slevu na cestovní nebo pracovní pojištění do Kanady. Zájemcům zasíláme slevové kódy se slevou 50%.

Váš e-mail je v bezpečí. Nemáme rádi spam.

Do Kanady s jistotou

Praktická brožura pro všechny,

kteří míří do Kanady a chtějí na WH víza.