ČLENSKÁ SEKCENaskoč na svou cestu do země javorového listu

Vstup do uzavřené členské sekce pro Working Holiday cestovatele, kteří chtějí získat informační náskok a příležitosti k získání práce v Kanadě.

Upozornění: Práci v Kanadě nezprostředkováváme ani nezajišťujeme. Nejsme schopni garantovat, že uzavřete s kanadským zaměstnavatelem pracovní smlouvu.

Katalog prací

Seznam pracovních příležitostí v Kanadě se zaměřením na sezonní práce v horských resortech, turistickém ruchu a pohostinství, na farmách i sadech. Přehledný seznam těchto zaměstnavatelů vám jako uchazeči práce s Working Holiday vízy umožní snadno oslovit kanadské zaměstnavatele.

101+ odkazů na webové stránky

Získáte přístup k unikátnímu seznamu webových stránek, který jsme vytvořili jako speciální rozcestník pro uchazeče o Working Holiday víza do Kanady. V rozcestníku na vás čeká více jak 101 odkazů přehledně seřazených dle různých tématických okruhů. Usnadněte si dohledávání informací a mějte vše připnuté na virtuální nástěnce.

E-book Jak na Working Holiday

Praktická brožura pro zájemce o Working Holiday víza obsahuje průvodce krok za krokem, jak získat WH víza, najít si práci a chytře cestovat po dobu až 1 roku v Kanadě. E-book v PDF se 144 stranami vám ušetří čas i peníze. A také dodá praktické rady pro přípravu na dlouhodobý pobyt v Kanadě.

Checklist na co nezapomenout

Kontrolní seznam v podobě checklistu využijete při plánování cesty do Kanady na Working holiday. Cílem je mít vše na jednom místě, dle jednotlivých fází vízové žádosti, abyste nic nezapomněli a postupně si mohli odškrtávat, co vše ještě chybí zařídit nebo co už není třeba řešit.

Kalendář práce na sadech a farmách

Kdy se vydat do které části Kanady a hledat práci na ovocných sadech a zeleninových farmách? Odpověď vám usnadní kalendář, který eviduje ideální měsíce pro sklízení jednotlivých druhů ovoce a zeleniny v Kanadě. Využijete ho, pokud chcete pracovat na farmě v Albertě, Britské Kolumbii anebo Ontariu.

Seznam facebookových skupin

Seznam všech českých facebookových skupin o Kanadě, které se věnují tématům práce, cestování, inzerce či života a emigrace, vám pomůže zodpovědět řadu otázek nebo najít inspiraci pro vaši cestu. Víc hlav víc ví. Češi a Slováci drží pospolu, vzájemně si pomáhají a sdílí své zkušenosti. Připojujeme informace o aktivitě ve skupině i počtu členů.

Záznam z festivalu Jak do Kanady

Video a audio záznam z festivalu Jak do Kanady konaného v zimě 2019. Celkem 8 přednášek a 2 panelové diskuze o cestování, práci, vízech a životě v Kanadě. Podívejte se na 7,5 hodin osobních zkušeností Čechů, kteří vám přiblíží autentické okamžiky, co vás může potkat v Kanadě. Získejte jedinečné tipy na zajímavá místa, která navštívit.

Prioritní e-mail podpora

Získáte přístup ke speciálnímu formuláři pro dotazy, kterým se budeme věnovat prioritně. S nárůstem zájemců o cestu do Kanady musíme dnes rychlost odpovědí prioritizovat. Nevíme vše, ale víme toho hodně. U odpovědí, které neznáme, vás nasměrujeme na zdroje informací.

OBJEDNÁVKA ČLENSKÉ SEKCE

Členství na 12 měsíců

Cena: 990 Kč

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Členská sekce je nástroj, který vaši cestu do Kanady usnadní řadou poskytnutých informací i potřebnými odkazy, nad jejichž hledáním byste jinak možná strávili mnohem více času.

Dodá vám nejen užitečné informace, ale také naši podporu a možnost se kdykoliv na cokoliv zeptat s prioritou vyřízení.

Tématice WH víz v Kanadě se věnujeme již 5 let a další řada příběhů a zkušeností se k nám dostala z řad našich čtenářů. Ačkoliv neznáme odpovědi na všechny otázky, i v takových případech vám dokážeme pomoci a nasměrovat vás na správný zdroj, kde složitější odpovědi najít.

Práci v Kanadě nezprostředkováváme ani nezajišťujeme. Nejsme agentura ani neposkytujeme služby zprotředkování práce. Negarantujeme, že vás zaměstnavatelé v Kanadě přijmou.

Členská sekce ale obsahuje ale mimo jiné katalog potenciálních zaměstnavatelů, které můžete snadno oslovit nebo získat inspiraci.

E-book Jak do Kanady na Working holiday vám zprostředkuje kompletního průvodce krok za krokem v průběhu celé vízové žádosti, ale také jak najít v Kanadě práci a chytře cestovat. Průvodce obsahuje více než 140 stránek plných našich osobních zkušeností, tipů a rad pro WH pobyt a také zkušenosti dalších cestovatelů.

Prohlédněte si detail ebooku Jak do Kanady na Working holiday.

Audio a video záznam celodenního námi organizovaného festivalu Jak do Kanady, který se uskutečnil v listopadu 2019, vám poskytne 7 hodin plných autentických zkušeností a informací, které přednášející načerpali v průběhu svých pracovních a cestovatelských pobytů po Kanadě. Získáte tak inspiraci a praktické tipy pro svou cestu.

Prohlédněte si detail jednotlivých přednášek a festivalu Jak do Kanady.

Na dalších oblastech členské sekce stále pracujeme a pracovat budeme usilovně i nadále.

Členská sekce se tak bude i nadále rozšiřovat dle témat, které zajímají a budou i více usnadňovat cestu našim členským cestovatelům. Pokud jste tedy členem a něco vám v rámci členské sekce chybí, neváhejte nás kontaktovat a dát nám dané téma vědět.

Aktualizace a doplnění bude probíhat jak v katalogu pracovních příležitostí, tak v e-booku Jak do Kanady na Working holiday a Checklistu pro snadnou cestu na WH víza.

Členství v členské sekci je na 12 měsíců a začíná běžet v den, kdy jsme obdrželi vaši platbu.

Po uběhnutí 12 měsíců se můžete rozhodnout, zda své členství prodloužit či nikoli. Vystavíme vám fakturu na další období a pokud ji zaplatíte, členství vám prodloužíme.

Platbu za budoucí členství automaticky nestrháváme z platební karty.

Jednáme maximálně fér a jsme transparentní. V případě dotazů nás kontaktujte.

TOP
Send this to a friend