Working holiday v Kanadě se blíží! Předáme Ti naše zkušenosti s dlouhodobým pobytem
v Kanadě i nejaktuálnější informace o vízovém procesu a získání pracovního povolení.

Získej informační náskok a odcestuj do Kanady maximálně připraven.

Working Holiday víza do Kanady jsou ideální příležitostí, jak získat pracovní zkušenosti v zahraničí, vydělat si dobré peníze, osvojit si angličtinu nebo francouzštinu a spojit svůj dlouhodobý pobyt s poznáním kanadské kultury.

WH víza jsou mezi Čechy stále více oblíbenější, ale bohužel existuje omezená roční kvóta pro 1000 zájemců, kterým jsou víza udělena. Rádi Ti předáme naše tipy, rady a doporučení, jak se co nejlépe připravit na vízový proces a současně zorganizovat pobyt v Kanadě tak, abys prožil nezapomenutelné zážitky.

PROGRAM PŘEDNÁŠKY

Co vše se dozvíš

VÍZOVÝ PROCES

Krok za krokem ukážeme, jak vypadá postup přihlašování na Working holiday víza do Kanady. Zvládneš to i bez agentury!

DESTINACE

Srovnáme jednotlivé destinace v Kanadě a pomůžeme vybrat místo, které odpovídá Tvým požadavkům a představám.

LETENKY

Tipy a rady, jak najít tu nejlevnější letenku do Kanady s nejméně přestupy. Díky našemu návodu ušetříte stovky a možná i tisíce korun.

POJIŠTĚNÍ

Které pojištění vybrat? Se zdravím nehazardujeme, ale podělíme se o tipy, jak hledáme nejlepší nabídky na trhu a kde všude lze ušetřit.

PRVNÍ ORIENTACE

Jak se co nejlépe zorientovat v nové zemi a co zařídit úplně jako první? Bankovní účet, SIM karta, SIN number, atd...

UBYTOVÁNÍ

Kde rezervovat první noc v Kanadě a jak hledat dlouhodobé ubytování? Doporučení, jak vybrat tu nejlepší možnost.

PRÁCE

Jak najít práci v Kanadě? Tipy pro manuální i administrativní činnosti, jak sestavit životopis, zlepšit angličtinu a najít dobrou práci.

CESTOVÁNÍ

Tipy na zajímavá místa, kam vyrazit na cesty a doporučení, jak v Kanadě cestovat. Letadlem, autem, autobusem,...

Reagujeme na Tvoje dotazy: Program a jednotlivá témata rádi uzpůsobíme Tvým konkrétním dotazům. V průběhu celé přednášky máš prostor pro jakékoli otázky a budeme se předně věnovat tomu, co Tě zajímá a v kterých oblastech potřebuješ pomoci.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Jana Dyškantová a Martin Rosulek

zkušenosti z kanady

Program Zažijte Kanadu - Working Holiday nám přišel jako výborný nápad, jak nejen zažít obrovské množství zážitků, ale také jak získat pracovní zkušenosti, zlepšit angličtinu, vystoupit z bubliny České republiky a vůbec celé Evropy a vidět také další kousek světa. Po zkušenostech náročného a především nejasného procesu přihlašování do kvóty a požadavků pro uchazeče jsme se rozhodli sdílet svoje zkušenosti s dalšími Čechy, kteří míří do Kanady.

martin_web2

Martin Rosulek

Cestovatel a milovník dobrodružství. Martin dokázal spojit svoji cestovatelskou vášeň s prací online v životní styl digitálního nomádství. Buduje online projekty, konzultuje podniktelské ideje, zajímá se o technologie a inovace.

janina_web2

Jana Dyškantová

Pozitivní cestovatelka, která našla svoji vášeň v kreativním umění a fotografování. Nepřestává objevovat své vnitřní štěstí a radovat se z maličkostí. Pohybuje se v online marketingu, sociálních sítí a zajímá se o udržitelnost lidského vývoje.

PŘEHRÁT VIDEO

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Co o nás říkají

Díky moc za materiály z přednášky, interaktivní plocha v bonusech je super! Před přednáškou jsem ještě nebyla rozhodnutá, jestli do WH jít...no a teď už je to jasné, vaše vyprávění mě úplně chytlo :-)  Viděla jsem ještě jedno z vašich videí na youtube a takové dobrodružství si prostě nemůžu nechat ujít ;-) Mějte se hezky a ještě jednou díky!

Lucka Šlaisová

PŘEDNÁŠKA JAK NA WORKING HOLIDAY VÍZA DO KANADY

Důležité informace

Working Holiday víza mohou získat občané ČR pouze ve věku 18 - 35 let.

Přednášky jsou v max. počtu 18 účastníků.

Prodej vstupenek pouze online. Na místě nebude možné vstupenku koupit.

7. listopadu 2017

18:00 - 20:00

Praha, In-Spiro coworking, Praha 7

Cena: 490 Kč

 

TOP