JAK NA WORKING HOLIDAY DO KANADY

Working holiday v Kanadě jsou tu! Pool se otevřel 4. 12. 2018 a otevření kvóty začalo 21. ledna 2019. Získej nejužitečnější informace! Rychle a přehledně!

Předáme Ti naše zkušenosti s dlouhodobým pobytem
v Kanadě i nejaktuálnější informace o vízovém procesu a získání pracovního povolení.

2 hodiny

Pro zájemce o WH 2019

Předáme naše zkušenosti

Working Holiday víza do Kanady jsou ideální příležitostí, jak získat pracovní zkušenosti v zahraničí, vydělat si dobré peníze, osvojit si angličtinu nebo francouzštinu a spojit svůj dlouhodobý pobyt s poznáním kanadské kultury.

WH víza jsou mezi Čechy stále více oblíbenější, ale bohužel existuje omezená roční kvóta pro 1000 zájemců, kterým jsou víza udělena. Rádi Ti předáme naše tipy, rady a doporučení, jak se co nejlépe připravit na vízový proces a současně zorganizovat pobyt v Kanadě tak, abys prožil nezapomenutelné zážitky.

PROGRAM PŘEDNÁŠKY

Co vše se dozvíš

VÍZOVÝ PROCES

Krok za krokem ukážeme, jak vypadá postup přihlašování na Working holiday víza do Kanady. Zvládneš to i bez agentury!

DESTINACE

Srovnáme jednotlivé destinace v Kanadě a pomůžeme vybrat místo, které odpovídá Tvým požadavkům a představám.

LETENKY

Tipy a rady, jak najít tu nejlevnější letenku do Kanady s nejméně přestupy. Díky našemu návodu ušetříte stovky a možná i tisíce korun.

POJIŠTĚNÍ

Které pojištění vybrat? Se zdravím nehazardujeme, ale podělíme se o tipy, jak hledáme nejlepší nabídky na trhu a kde všude lze ušetřit.

PRVNÍ ORIENTACE

Jak se co nejlépe zorientovat v nové zemi a co zařídit úplně jako první? Bankovní účet, SIM karta, SIN number, atd...

UBYTOVÁNÍ

Kde rezervovat první noc v Kanadě a jak hledat dlouhodobé ubytování? Doporučení, jak vybrat tu nejlepší možnost.

PRÁCE

Jak najít práci v Kanadě? Tipy pro manuální i administrativní činnosti, jak sestavit životopis, zlepšit angličtinu a najít dobrou práci.

CESTOVÁNÍ

Tipy na zajímavá místa, kam vyrazit na cesty a doporučení, jak v Kanadě cestovat. Letadlem, autem, autobusem,...

Reagujeme na Tvoje dotazy: Program a jednotlivá témata rádi uzpůsobíme Tvým konkrétním dotazům. V průběhu celé přednášky máš prostor pro jakékoli otázky a budeme se předně věnovat tomu, co Tě zajímá a v kterých oblastech potřebuješ pomoci.

BONUSY, KTERÉ ZÍSKÁŠ

101+ odkazů na webové stránky

Získáš přístup k unikátnímu seznamu webových stránek, který jsem vytvořili jako speciální rozcestník pro uchazeče o Working Holiday víza do Kanady. Více jak 101 odkazů přehledně seřazených.

Check list, na co nezapomenout

Účastníkům dáváme kontrolní seznam, který využiješ při plánování cesty do Kanady. Cílem je mít vše na jednom místě, abys nic nezapomněl a postupně si mohl odškrtávat, co Ti ještě chybí zařídit. Získáš speciální PDF dokument.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Jana Dyškantová a Martin Rosulek

zkušenosti z kanady

Program Zažijte Kanadu - Working Holiday nám přišel jako výborný nápad, jak nejen zažít obrovské množství zážitků, ale také jak získat pracovní zkušenosti, zlepšit angličtinu, vystoupit z bubliny České republiky a vůbec celé Evropy a vidět také další kousek světa. Po zkušenostech náročného a především nejasného procesu přihlašování do kvóty a požadavků pro uchazeče jsme se rozhodli sdílet svoje zkušenosti s dalšími Čechy, kteří míří do Kanady.

martin_web2

Martin Rosulek

Cestovatel a milovník dobrodružství. Martin dokázal spojit svoji cestovatelskou vášeň s prací online v životní styl digitálního nomádství. Buduje online projekty, konzultuje podniktelské ideje, zajímá se o technologie a inovace.

janina_web2

Jana Dyškantová

Pozitivní cestovatelka, která našla svoji vášeň v kreativním umění a fotografování. Nepřestává objevovat své vnitřní štěstí a radovat se z maličkostí. Pohybuje se v online marketingu, sociálních sítí a zajímá se o udržitelnost lidského vývoje.

PŘEHRÁT VIDEO

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Co o nás říkají

Pokud chcete vyrazit do Kanady a nevíte jak na to, zajděte na přednášku od Janči a Martina, získáte užitečné informace, které Vám velmi pomohou a ušetří čas.

Patrik Černota

 

Lepší 2 hodiny na přednášce než dlouhé 2 dny brouzdání napříč internetem ;-)

Roman Tošnar

 

Super přednáška, která pomůže se zorientovat v tom, co je třeba udělat pro víza do Kanady. Zároveň je plná osobních tipů a zkušeností :)

Veronika Bražinová

 

Především se mi líbil osobní kontakt, upřímnost při odpovědích a pozitivní přístup :)

Jiří Tvrdoň

 

Po přečtení webu, jsem si v klidu vyplnila veškeré přihlášky a registraci pro víza. Doporučuji i přednášku od Janči a Martina, protože všechny informace byly užitečné, na všechny otázky se hned odpovídalo, čas pěkně utíkal a nebyla to nuda.

Markéta Řezáčová

 

Díky moc za materiály z přednášky, interaktivní plocha v bonusech je super! Před přednáškou jsem ještě nebyla rozhodnutá, jestli do WH jít...no a teď už je to jasné, vaše vyprávění mě úplně chytlo :-)  Viděla jsem ještě jedno z vašich videí na youtube a takové dobrodružství si prostě nemůžu nechat ujít ;-) Mějte se hezky a ještě jednou díky!

Lucka Šlaisová

PŘEDNÁŠKA JAK NA WORKING HOLIDAY VÍZA DO KANADY

Důležité informace

Working Holiday víza mohou získat občané ČR pouze ve věku 18 - 35 let.

Prodej vstupenek pouze online. Na místě nebude možné vstupenku koupit.

25. března 2019

18:00 - 20:00

Praha

(místo bude upřesněno přihlášeným zájemcům)

Cena: 390 Kč

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

Super přednáška, která pomůže se zorientovat v tom, co je třeba udělat pro víza do Kanady. Zároveň je plná osobních tipů a zkušeností :)

- Veronika Bražinová

 

Přednáška byla fajn. Janča a Martin jsou moc příjemní lidé a umí opravdu zajímavě "přednášet". Rádi zodpověděli na všechny naše dotazy, i když jich bylo poměrně dost. Pokud ovšem jejich web pravidelně pročítáte a informace si zjišťujete i sami na různých webech, moc nového se nedozvíte. Každopádně nelituji ani účasti, ani peněz.

- Michaela Kysová

 

Především se mi líbil osobní kontakt, upřímnost při odpovědích a pozitivní přístup.

- Jiří Tvrdoň

 

Přednáška byla super, alespoň trochu mě uklidnila, ukázala, že celý proces není tak komplikovaný, jak se zdá. Jana s Martinem od počátku vytvořili skvělou atmosféru otevřenou otázkám a dialogu. Následné sdílení prezentace a dalších bonusů je skvělé skvělé skvělé, člověk může jen sedět, čerpat informace a v klidu doma si vše připomenout. Děkuji :)

- Pavlína Francová

 

Nejlépe investované peníze, všechny informace z přednášky jsou užitečné a velmi pomůžou se zorientovat. Moc děkujeme.

- Zdeněk Netresta

 

Moc děkujeme za super přátelskou atmosféru. Velmi oceňujeme zejména praktické zaměření celé přednášky a také to, že nám byly zodpovězeny všechny (i možná hloupé) otázky. Přednáška na nás působila jako nakopávač a ještě večer po přednášce jsme si s partnerem požádali o víza a jsme v poolu :)

- Marie Nováková

Lepší 2 hodiny na přednášce než dlouhé 2 dny brouzdání napříč internetem :)

- Roman Tošnar

 

Martin a Janča mají neskutečný elán do předávání informací o Kanadě ostatním, jejich práce je velmi podrobná a krásně vysvětlená.

- Tomáš Kočka

 

Přednáška byla pěkně a logicky poskládána. Líbilo se mi zpracování přijímacího procesu, vzhledem k tomu, že nemám ráda administrativu a veškeré vyplňování dokumentů mě obtěžuje. Navíc po opakovaném ujištění, že to vyplnit zvládne každý, jsem odcházela z přednášky s dobrým pocitem. Užitečné byly i tipy ohledně ubytování a hledání práce a ocenila jsem i informace o první orientaci po příletu. Celkově hodnotím přednášku velmi kladně a děkuji Vám za ni:-)

- Eliška Patrmanová

 

Moc milý pár, který poskytuje užitečnou službu. Jsem ráda, že jsem dojela až do Prahy kvůli přednášce. Super bylo, že přednáška fungovala na způsob diskuze. Mé dotazy byly zodpovězeny a navíc jsem slyšela důležité otázky od ostatních, které mě třeba ani nenapadly. K nim samozřejmě i odpovědi od Janči a Martina. Doporučuji, mají skvělý a milý přístup...Moc vám díky!

- Dominika Hendrychová

 

Chceš opustit svojí komfortní zónu a vydat se na jedno z největších dobrodružství tvého života, ale nejsi si úplně jistý jestli do toho opravdu jít. V tom případě je pro Tebe přednáška "Jak do Kanady na WH víza" jako stvořená. Dostaneš obrovské množství informací a na zbytek Ti Janča s Martinem moc rádi odpoví. Jdi do toho a na nic nečekej.

- Jakub Jirouš

 

Dobře zpracovaná prezentace + odkazy, které značně pomohou při plánování cesty.

- Tomáš Holoubek

SPOLEČNĚ POMÁHÁME

Věnujeme 5 % na podporu kampaně Zachraňme Lesy, organizované Hnutím Duha. Kanadu máme rádi také pro její divokost a nedotknutou přírodu, která vás učaruje nejen tyrkysovými jezery, ale také nekončícími lesy. Cítíme však, že Česká republika je naším domovem a zdejší lesy si zaslouží naši společnou pomoc.

TOP

Send this to a friend