Návod, jak najít super levnéLETENKY DO KANADYjednoduše a rychle

JAK NAJÍT LEVNÉ LETENKY DO KANADY

Jednoduchý a efektivní návod, jak najít levné letenky do Kanady

10+1 kapitol

Přehledné tipy a rady, jak najít levnou letenku

Návod online

Přístup k návodu na našem webu 24/7

Aktualizovaný

Reálné ceny pro rok 2023 včetně screenshotů.

Know-how od cestovatelů

Sdílíme zkušenosti a praktické rady.

Video návody

Video postup krok za krokem, jak používat 2 doporučené vyhledávače

Zpáteční letenka z Prahy do Vancouveru za 20.500 Kč (průměrná cena letenky)

Zpáteční letenka z Mnichova do Vancouveru za 11.700 Kč (akční cena letenky)

CHCETE TAKÉ UMĚT NAJÍT LEVNÉ LETENKY?

Ukážeme, jak rychle a jednoduše hledat levné letenky do Kanady. Předáme naše know-how a pomocí návodu dokážete najít levné letenky i pro váš konkrétní termín a potřeby.

CO VŠE SE DOZVÍTE

Co získáte v návodu?

To nejdůležitější, podle čeho se orientovat a na co dávat pozor, abyste našli levné letenky. Základní pravidla pro každého, kdo chce letět do Kanady. Sdílíme i pokročilá pravidla, jak ověřovat, zda neexistuje levnější varianta té samé letenky.

Jaké faktory ovlivňují cenu letenky? Na co byste měli dávat pozor a co při hledání upravovat, aby se vám zobrazily i ty levnější letenky? Prozradíme nejlepší odletové letiště pro lety do Kanady a také prozradíme, kdy (jak dlouho dopředu) doporučujeme letenku kupovat.

Na přehledné infografice uvidíte, které konkrétní dny, svátky či jiné exponované dny mají značný potenciál pro vyšší cenu. Pokud můžete, vyhněte se jim.

Hledáte přímý let do Kanady anebo spojení, které je s minimem přestupů? Udělali jsme průzkum a najdete přehledný výčet přímých letů do Kanady s odletovými i příletovými destinacemi. Přidali jsme také informaci o délce letu.

Krátké a stručné dva video návody (každý pro jeden z doporučovaných vyhledávačů letenek) pro rychlou orientaci a ukázku vyhledávání. Během pár minut (9 minut + 8 minut) zjistíte, jak snadno a rychle vyhledávat letenky do Kanady a najít tu nejlevnější ve vašem preferovaném termínu.

Podrobné video návody (pro dva vyhledávače letenek) s konkrétními ukázky, jak hledat letenky do Vancouveru, Calgary nebo Toronta s různými odletovými letišti (Praha, Berlín, Mnichov, Vídeň a Londýn). Dozvíte se základní i pokročilé funkce a zároveň zjistíte, jak vyhledávače efektivně používat pro hledání  super levných anebo velmi specifických letenek do Kanady (např. přestup na určitém letišti či naopak dohledání letů bez přestupu v USA, atp.).

Když najdete levnou letenku, dalším krokem je rezervace a platba. Doporučíme vám postup, který je nejbezpečnější a dává vám jako cestujícímu nejvíce práv a možností. Ukazujeme více možností rezervace letenky a vysvětlujeme výhody a nevýhody.

Možná vás čeká let do Kanady s přestupy, zejména pokud neletíte do velkého města jako je Toronto, Calgary nebo Vancouver. Získáte přístup k seznamu vnitrostátních aerolinek v Kanadě, u kterých doporučujeme kontrolovat lety uvnitř Kanady. Do Edmontonu nebo Banffu se ale dá dojet i autobusem z Calgary, ukážeme vám nejčastější způsoby vnitrostátní dopravy a předáme rady a tipy pro takové cesty.

Doplňovaný seznam častých otázek, ke kterým připojujeme odpovědi. Tak např.:

  • Proč doporučujeme používat jiné vyhledávače letenek než je Kiwi, Pelikan, Scyscanner nebo Cestujlevne?
  • Jak probíhá přestup přes USA?
  • Kdy a jak probíhá imigrační kontrola, když letíte do Kanady a máte po příletu ještě navazující let?

A pokud máte další dotazy, rádi vám je zodpovíme.

Původní cena: 490 Kč

Akční cena: 390 Kč

KDO JSME

Jsme cestovatelé. Naší misí je pomáhat Čechům do Kanady.

Martin Rosulek

Cestovatel a milovník dobrodružství. Martin dokázal spojit svoji cestovatelskou vášeň s prací online v životní styl digitálního nomádství. Spoluzaložil projekt Jakdokanady.cz, kde se nyní specializuje především na tvorbu obsahu. Roční pobyt v Albertě a Britské Kolumbii na Working holiday byl pro něj nezapomenutelný čas.

Jana festival Jak do Kanady

Jana Dyškantová

Pozitivní cestovatelka a fotografka, která našla svoji vášeň v kreativních činnostech a fotografování. Nepřestává objevovat své vnitřní štěstí a radovat se z maličkostí. Pohybuje se v online marketingu a zajímá se o udržitelný způsob života. Spoluzaložila projekt Jakdokanady.cz, kde se věnuje vízovým záležitostem a mile odpovídá na jakékoli dotazy.

NÁVOD JAK NAJÍT SUPER LEVNÉ LETENKY DO KANADY

Jednoduše a rychle

UPOZORNĚNÍ: Letenky do Kanady za vás nehledáme ani nerezervujeme. Nejsme schopni garantovat, že pomocí našeho návodu najdete levnější letenky, než jste doposud našli anebo že v návodu objevíte něco, co jste ještě nevěděli. Návod vychází z naší cestovatelské praxe a zkušeností a naším cílem je poskytnout vám praktické informace, jak najít tu nejlepší letenku.

TOP