PRŮVODCE DO KANADY ZA CESTOVÁNÍM

Praktická brožura o tom, jak získat víza, najít levnou letenku a chytře cestovat.

Průvodce s tipy na zajímavá místa v Kanadě, které musíte vidět!

 

Upozornění: E-book již neaktualizujeme, a proto jej nabízíme za symbolickou cenu.

Brožura vznikla v návaznosti na naši roční zkušenost v Kanadě, kde jsme pracovali na Working Holiday víza. Našli jsme práci, díky které jsme cestovali nejen v Albertě nebo Britské Kolumbii ale také jsme se podívali např. do méně známé provincie Saskatchewan.

E-book jsme sestavili speciálně pro cestovatele, kteří chtějí objevovat kanadská dobrodružství.

Můžete se spolehnout na ucelené informace, přehledné tabulky i srovnání jednotlivých variant. Tento e-book s 128 stranami jsme napsali, abychom vám co nejvíce zjednodušili organizování cesty do Kanady. Jsme cestovatelé a rádi vám pomůžeme na vaší cestě.

JAK VYPADÁ E-BOOK UVNITŘ

CO NAJDETE V E-BOOKU

eTa povolení

Potřebujete pro vstup do Kanady eTa víza? Kde a jak provést registraci? Kolik to stojí a jak dlouho platí?

Vyžadované dokumenty

Jaké všechny dokumenty musíte mít s sebou? Uvádíme seznam vyžadovaných i doporučených dokumentů, které prokazujete před vstupem do Kanady.

Ubytování

Návod, jak najít ubytování, kde provádět online rezervace a kolik stojí. Tipy na různé možnosti, od low-cost po kvalitní bydlení.

Letenka

Doporučené tipy a rady, jak najít tu nejlevnější letenku do Kanady s nejméně přestupy. Díky našemu návodu ušetříte stovky a možná i tisíce korun.

Pojištění

Srovnáváme cestovní pojištění a rozepisujeme detailně, na co si dávat pozor. Součástí jsou i slevové kódy.

Tabulky a přehledy

Těšit se můžete na tabulky, přehledy a check-listy. Graficky uspořádané informace, které vám předají nejužitečnější informace, které potřebujete vědět.

Cestování

Pronajmout auto anebo cestovat autobusem? Praktické informace pro pohodlné cestovatele i náročné dobrodruhy.

Zajímavá místa

Značnou část věnujeme zájímavým místům (oblíbeným turisticky navštěvovaným i těm méně známým) a doporučujeme destinace, kam se můžete podívat.

REFERENCE


Jana Černohorská a Jirka Nekola

E-book byl pro nás velmi přínosný, udělali jsme si reálnou představu, co nás vlastně v Kanadě čeká. Využili jsme například doporučení při uzavírání pojištění, kde jsme citelně ušetřili, troufli jsme si i na samostatnou registraci ETA. Takže za nás fakt dobrý, díky moc :)

O AUTORECH

martin_web2

Martin Rosulek

Cestovatel a milovník dobrodružství. Martin dokázal spojit svoji cestovatelskou vášeň s prací online v životní styl digitálního nomádství. Dnes se věnuje naplno online marketingu. Jeho cestu můžete sledovat na blogu DigitalniNomadstvi.cz.

janina_web2

Jana Dyškantová

Pozitivní cestovatelka, která našla svoji vášeň v kreativním umění a fotografování. Nepřestává hledat své vnitřní štěstí, objevovat nové a radovat se z maličkostí. Její myšlenky a pohled na svět můžete sledovat na blogu JanaDyskantova.cz

OBJEDNÁVKA

E-book Jak do Kanady za cestováním

Vzhledem k tomu, že e-book není aktualizován (poslední aktualizace proběhla 2017), nabízíme e-book za symbolickou cenu.

Symbolická cena: 59

TOP