Tvoříme interaktivní mapu s místy, které stojí v Kanadě za návštěvu. Dát dohromady téměř tisíc bodů ale není jednoduché a rozhodně není práce na dvě hodinky. A tak jsme chtěli poprosit i Tebe, čtenáři - pokud jsi byl v Kanadě, pošli nám prosím jeden tip na zajímavé místo v Kanadě. A pokud jsi v Kanadě nebyl, sdílej stránku, ať mohou pomoci druzí.

999 ZAJÍMAVÝCH MÍST V KANADĚ

TAJEMSTVÍ KANADSKÉ MAPY 999

Snažili jsme se vybrat ten nejchytlavější název článku a pokud jej právě čtete, pak se nám to povedlo. Ale pozor, ještě není vyhráno! Náš hlavní cíl totiž spočívá v označení 999 zajímavých míst v Kanadě. Počet je to obrovský, to ano, ale nevybrali jsme ho jen tak!

Jaké je to tajemství za číslem 999?

Vzpomínali jsme na naše přihlašování working holiday víz, kde je každoroční kvóta 1000 uchazečů. Označení tisíce míst na kanadské mapě tak dává smysl. Stačí, aby každý z nás označil pouze jedno jediné místo.

Ať už jedete vy na roční pobyt anebo na 10 denní dovolenou (stále ale nevíme, proč jsou tak oblíbené 10 denní termíny dovolených?), platí pro nás všechny jedno stejné:

Kanadu s rozlohou 9 998 000 kilometrů čtverečních neprocestujeme celou.

Co tím myslíme?

9 998 000 km² / 10 dny = 999 800 km²/den

Vždyť bychom museli procestovat každý den 999 800 km². Jinými slovy procestovat takové kilometry v Kanadě znamená jako kdybyste chtěli cestovat napříč Evropou za 10 dní.

Věděli jste, že rozloha Kanady je téměř stejná jako rozloha celé Evropy?

Je to šílenost! Ale pokud by cestovalo 1000 jedinců...

999 800 / 1000 = 998.5 (zaokrouhleno na naše magické číslo 999)

Už ani nevíme, co výsledek 999 znamená, ale jakoby právě číslo 999 bylo z nějakého důvodu důležité.

Výsledek je v životě velmi důležitý. Rádi směřujeme k nějakému cíli a pokud jej dosáhneme, prožíváme štěstí, radost, životní naplnění. Podobně jako my jsme před několika lety směřovali do Kanady, tak vaším cílem je získání víz a strávení týdnů či měsíců objevování krás Kanady.

Naši vizi pomáhat zájemcům o Working Holiday víza jsme rozšířili o pomoc studentům, cestovatelů a vůbec všem, kteří míří do Kanady.

Od prvního publikovaného příspěvku na našem webu JakDoKanady.cz uplynulo na 999 dní.

Je to krásná souhra čísel. Možná znamení, pokud na ně někdo věří. Možná náhoda, pokud bychom věřili na osud. Přinejmenším jsme měli štěstíčko, to ano! Tak jako tak, věříme, že život je o pozitivních momentech a prožívání každého jediného dne. Není tolik důležité, vysvětlovat si, co se jak a proč stalo, jako dívat kupředu a mít sílu ovlivnit naši budoucnost. Pojďme společně označit 999 míst v Kanadě a dát radost přehledné interaktivní mapy každému, kdo bude cestovat do Kanady!

Označení 999 míst v Kanadě k návštěvě bereme jako výzvu. Stanovili jsme si 999 míst jako jeden z našich cílů v projektu JakDoKanady. Věříme totiž, že vám pomůže a usnadní cestování i každodenní život v Kanadě.

Velkých milníků člověk nedosahuje sám, ale vždy potřebuje spřízněné duše, které mu pomohou!

TOP