NÁVOD, JAK NAJÍT TU NEJLEVNĚJŠÍ LETENKU

Chci získat know-how, jak najít nejlevnější a nejvýhodnější letenky do Kanady.

1. Vyplň své jméno a e-mail

Letenky na míru bohužel kapacitně nestíháme dohledávat. Vytvořili jsme proto ultimátní návod.

2. Sdílíme know-how, jak na letenky

Návod, jak najít nejen tu nejlevnější, ale tu nejvýhodnější letenku do Kanady.

Užitečné informace o letenkách do Kanady

LETENKY DO KANADY

Plánujete svoje kanadské dobrodružství a hledáte nejlevnější letenky do Kanady? Tento článek jsme napsali speciálně na téma jak cestovat do Kanady. Najdete tu informace o tom, jak najít levné letenky, kdy je nejlepší letenku zarezervovat, odkud je výhodnější odlétat do Kanady a další tipy a doporučení.

Tipy na Aktuální levné letenky do Kanady

Cenové tipy na letenky, abyste měli představu. Pokud se chcete dostat do Kanady levně a jste ochotni přestupovat. Super levné letenky se snažíme držet okolo 6 tisíc korun.

Letenky dle místa odletu

Níže jsme pro vás připravili rychlé prokliky na seznam nejlevnějších letenek, které jsou seřazeny podle ceny. Následně můžete procházet konkrétní termíny, které se vám pro odlet hodí :-)

Nejlevnější letenky z Londýna

Nejlevnější letenky z Prahy

Doporučení na letenky od cestovatelů

Jsme cestovatelé a také my jsme chtěli ušetřit co nejvíce. Při plánování své cesty jsme špekulovali, kde jsme mohli. Hlídali jsme akční letenky, zkoušeli odlety z jiných evropských měst, experimentovali s letišti a přelety přes USA jen abychom našli tu nejlevnější letenku do Kanady. Naší základní otázkou bylo: jak vycestovat do Kanady co nejlevněji.

Po této zkušenosti vám chceme předat doporučení, jak na levné letenky do Kanady.

Cena levné letenky závisí na...

Cenu letenky ovlivňuje řada faktorů. Je potřeba si předem ujasnit.

  • Kam do Kanady letíme? Jaká je cílová destinace? Chceme letenky do Vancouveru, Calgary, Edmontonu nebo Torronta?
  • Na jak dlouho letíme do Kanady? Bude pro nás lepší jednosměrná nebo zpáteční letenka?
  • Chceme odlet z letiště v Praze? Anebo chceme levnější letenku s odletem z Londýna nebo jiného evropského města?

Letenka do Kanady: Kdy je nejlepší ji koupit?

Letenky pro zájemce o Working Holiday víza

Letenky do Kanady doporučujme kupovat až poté, co projdete první i druhou fází vízového procesu Pracovní prázdniny v rámci Zažijte Kanadu, ne dříve! Tedy, až když máte Uvítací dopis pro místo vstupu do země, tzv. POE.

Letenky pro turisty

Letenky si kupujte dříve pouze tehdy, pokud máte v plánu každopádně cestu do Kanady. Takže pokud Vám nevyjde pracovní povolení, stejně byste v Kanadě rádi na turistické vízum alespoň trochu cestovali.

Letenky pro studenty

Pokud letíte do Kanady na studentská víza, pak doporučujeme booknout a koupit letenku v dobrém předstihu.

Nejlevnější letenka do Kanady

Jak najít tu nejlevnější letenku do Kanady? Skvělá otázka, která ale rozhodně nemá jednoduchou odpověď.

Přemýšlet o svém kanadském plánu a dle toho řešit letenku do Kanady se rozhodně vyplatí s předstihem.Letenky do Kanady se pohybují mezi 10 - 30 tisíc dle typu letu, zpátečního letu a destinace.

Níže rozebíráme více do detailů, na co je dobré se soustředit při výběru letenky do Kanady. Co vše byste tedy měli vědět před tím, než si budete bookovat letenku?

Letenka jednosměrná nebo zpáteční?

Všechno má své pro a proti, stejně tak i nákup letenek. Pokud jste úspěšně zvládli celý proces žádosti o vízum a získali jste POE, máte nyní celý rok na to, odcestovat do Kanady. Po Vašem vstupu do Kanady zde můžete oprávněně pracovat a cestovat po dobu 365 dní.

Letenky do Kanady - jednosměrná, zpáteční

Nespěchejte a vše plánujte v předstihu.

Jednosměrné letenky do Kanady

Jednosměrné letenky do Kanady doporučujeme pro cestovatelské duše. Garantují Vám totiž nekonečnousvobodu a volnost ve Vašem dalším rozhodování. Rok je dlouhá doba a Vaše plány se mohou měnit ze dne na den.

Můžete si tak říci, že když už jste v Kanadě, chcete pak procestovat USA nebo Jižní Ameriku. Nebudete stresováni tím, že byste nechali zpáteční let propadnou, platili byste za jeho změnu a nebo, že ho musíte daný termín stihnout.

Pokud se však po roce v Kanadě rozhodnete vyrazit rovnou domů, letenka Vás vyjde dráž, než kdybyste si tehdy koupili rovnou zpáteční.

Pomyslná hranice zde je, že pokud v Kanadě a na cestách chcete strávit méně než rok, vyplatí sou koupit zpáteční letenka. Toto pravidlo neplatí vždy, někdy lze samozřejmě najít super akce, ale obecně máme zkušenosti a zprávy od ostatních kanadských cestovatelů, že toto pravidlo letenek platí.

Zpáteční letenky do Kanady

Zpáteční letenky do Kanady Vám pomohou při cestování trochu ušetřit. Samozřejmě zpáteční letenka je levnější než dvě jednosměrné.

Zároveň Vám ale zpáteční letenky už neumožňují až tak svobodné rozhodování o tom, co asi budete chtít dělat za rok.

Ačkoliv si odletové místo můžete zvolit jiné než příletové, stále je to plánování na rok dopředu Stále jste tedy vázáni místem a termínem odletu.

Letenky do Kanady2

Letenky do vybraných měst Kanady

Níže jsme připravili seznam kanadských destinací, které jsou nejoblíbenější mezi Čechy a Slováky.

Cena letenky do Kanady je výrazně ovlivněna cílovou destinací. Hodně záleží na tom, kam letíte. Samozřejmě cena na východní pobřeží se výrazně mění od letenky na západní pobřeží Kanady.

Cena letenky se liší i když letíte do Calgary nebo Edmontonu. Někdy tedy může být levnější letět do Calgary a následně jet autobusem do Edmontonu. Pokud chcete ušetřit a jste ok s tím, že strávíte pár hodin navíc v autobusu a čekáním na spoje, prozkoumejte své možnosti důkladně.

Letenky do Kanady z Prahy, Vídně, Mnichova,...

Cena letenky do Kanady se liší také co odletové destinace. Velmi záleží na tom, zda odlétáte z Prahy, Brna, Vídně, Mnichova, Berlína, Hamburku, Londýna, Madridu nebo jiného evropského města.

Podle našich zkušeností se tady nechá ušetřit nejvíce peněz. Pokud hledáte tu nejlevnější letenku do Kanady, pracujte s několika odletovými místy. Dejte si určitě hodinku času na to, porovnat všechny odletové možnosti, které by mohly být cenově zajímavé.

Otestujte si cenu letenky do Kanady

Dříve než vyzkoušíte nejrůznější portály na letenky, neváhejte zaslat dotaz na letenku nám.

Získali jsme přístup k rezervacím letenek a dostáváme se na velmi zajímavé ceny :-)

Letenka do Kanady pod 10 tisíc? Nene, pod 5 tisíc Kč!

Do Kanady pod 5 tisíc korun?

Ano, to umíme!

Otestovali jsme 9 vyhledávačů na levné letenky.

Hledání práce v Kanadě

Skyscanner, letuska nebo skypicker - kdo je nejlevnější?

V tomto článku zjistíte, že letuska, kiwi (bývalý skypicker), scyscanner, student agency dokážou být v různých termínech a letech různě levní.

Neexistuje nejlevnější agregátor letenek.

A proto jsme tu my! :-)

Letenku do Kanady dokážeme najít i za 4401-Kč! Tohle je nejlevnější letenka! :-)

Jak cestovat do Kanady aneb nezapomeňte před odletem

Rady a doporučení, na co byste rozhodně neměli zapomenout před odletem a cestou do Kanady.

V tomto článku letenky do Kanady jsme shrnuli ty nejzákladnější body, které ovlivňují cenu. Nyní už můžete začít hledat ty nejlevnější letenky do Kanady, ať už letíte do Vancouveru, Calgary, Toronto nebo jiného kanadského města.

Nezapomeňtě, že při zpoždění letu 3 a více hodin máte nárok na 250 - 600 Euro jako finanční kompenzaci! Více v článku Kompenzace za zpožděný let.

Do Kanady za cestováním

Zpracovali jsme přehledný e-book Jak do Kanady za cestováním, který obsahuje 128 stran. Najdete zde informace o tom, jaké dokumenty jsou od vás vyžadované před vstupem do Kanady, jak zorganizovat svoji dovolenou v Kanadě co nejlépe, kde se ubytovat, jak vybrat cestovní pojištění, sdílíme informace o cenách v Kanadě, možnostech cestování autem, autobusem nebo vlakem a najdete zde také množství tipů na zajímavá místa, která navštvívit.

TOP

Do Kanady s jistotou

Praktická brožura pro všechny,

kteří míří do Kanady a chtějí na WH víza.

SLEVOVÝ KÓD na pojištění do Kanady. Až 50% ceny dolů!

Získejte slevu na cestovní nebo pracovní pojištění do Kanady. Zájemcům zasíláme slevové kódy se slevou 50%.

Váš e-mail je v bezpečí. Nemáme rádi spam.